Program Norma

Norma Standard 2

Norma Standard 2

Norma STANDARD 2, to najnowszy program do kosztorysowania produkcji firmy Athenasoft, przeznaczony dla szerokiego kręgu kosztorysantów. Służy do sporządzania przedmiarów, obmiarów, kosztorysów inwestorskich, ofertowych i powykonawczych wszelkich branż. Kosztorysy można tworzyć metodą szczegółową, uproszczoną oraz mieszaną. Program jest wyposażony w pełną bazę danych katalogów KNR (taką samą, jak Norma Pro, czy Expert), i może współpracować ze wszystkimi dostępnymi na rynku elektronicznymi wydawnictwami cenowymi.

Więcej o Norma Standard 2
Norma Expert

Norma Expert

Norma Expert, to najnowocześniejszy program w klasie programów kosztorysowych. Zastosowanymi rozwiązaniami program nawiązuje do konwencji MS Office 2007 oraz Windows 7. Nowa wstążka ikon przejrzyście grupuje funkcje i ułatwia ich intuicyjne stosowanie.

Więcej o Norma Expert
Norma Pro

Norma Pro

Norma Pro to zaawansowany i najczęściej używany program kosztorysowy w kraju. Pierwsze wersje Normy powstały jeszcze pod koniec lat 80. Dzięki prostej, intuicyjnej obsłudze oraz wyglądowi nawiązującemu do tradycyjnych formularzy, program stał się standardem na naszym rynku. Norma Pro zadebiutowała w 2003 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich, na których zdobyła także złoty medal. Zawiera pełną bazę danych katalogów KNR, KSNR, KNNR, KNP, ATH, i jest w stanie sprostać wymaganiom najbardziej wymagających kosztorysantów.

Więcej o Norma Pro
Miara Pro

Miara Pro

Miara Pro jest programem wspomagającymi przedmiarowanie robót. Umożliwia wykorzystanie plików z rysunkami technicznymi do automatyzacji importu przedmiarów do programu kosztorysowego Norma, a także programów kosztorysowych innych producentów.

Więcej o Miara Pro
Buduj z Głową

Buduj z Głową

Buduj z Głową to publikacja elektroniczna zawierająca uaktualnienia do programu Norma, wydawana na płytach DVD. Buduj z Głową to także cenne źródło fachowych informacji dla całej branży budowlanej: kosztorysantów, wykonawców, publicznych i prywatnych inwestorów.

Więcej o Buduj z Głową
System Athena

System Athena

Nowy System Athena to pakiet programów dla kosztorysantów i menedżerów projektów, zajmujących się na co dzień wyceną i organizacją prac budowlanych. System składa się z programów umożliwiających szybkie i profesjonalne przygotowanie wszelkiego rodzaju dokumentacji kosztowej a także projektu organizacji robót.

Więcej o System Athena
Brak zdjęcia

Moduł SkanPDF

Użytkowników programu NORMA z pewnością ucieszy wiadomość o opracowaniu przez firmę Athenasoft nowego modułu - SKAN PDF, umożliwiającego wczytywanie zeskanowanych kosztorysów i przedmiarów, zapisanych w plikach PDF.

Więcej o Moduł SkanPDF
ATHExcel

ATHExcel

ATHExcel to moduł rozszerzający funkcjonalność programu MS Excel o możliwość odczytu kosztorysów stworzonych w programie Norma.

Więcej o ATHExcel
Fine Reader 11

Fine Reader 11

FineReader 11 Pro, to znakomity program do rozpoznawania tekstu. Prosty w obsłudze, niezawodny, odda nieocenione usługi przy automatyzacji analizy kosztorysów, i ich imporcie do programu Norma.

Więcej o Fine Reader 11
Kanał RSS

Lokalizacja

Dane kontaktowe

BUTORG SP. Z O. O.
54-134 Wrocław, ul. Bednarska 11c
tel. 71 353 87 10-12, fax: 71 353 87 13
tel. kom. 501 38 66 55
e-mail: biuro@butorg.pl

Informacje dodatkowe

Bank: PKO BP SA
87 1020 1853 0000 9502 0326 5303
NIP: 894-300-30-68
KRS: 0000364360