Projektowanie

TurboCAD Deluxe PL

TurboCAD Deluxe PL

TurboCAD jest programem do komputerowego wspomagania projektowania 2D zintegrowany z modelowaniem bryłowym i renderingiem 3D,z własnościami materiałowymi oraz oświetleniem (LightWorks 7.5). Znajduje zastosowanie w projektowaniu budowlanym, mechanicznym, konstrukcyjnym.

Więcej o TurboCAD Deluxe PL
TurboCAD LTE 3.1 PL

TurboCAD LTE 3.1 PL

TurboCAD LTE 3.1 PL to nowa wersja znanego od wielu lat programu serii Turbo ze zmienionym interfejsem użytkownika. Przeznaczony jest dla osób znających obsługę programów AutoCAD i AutoCAD LT, które chcą posiadać profesjonalną aplikacje CAD 2D za nieprawdobodobnie niską cenę. TurboCAD LTE zawiera wszystkie niezbedne polecenia do tworzenia rysunków 2D z detalami i szczegółami.

Więcej o TurboCAD LTE 3.1 PL
DesignCAD

DesignCAD

DesignCAD jest programem służącym to tworzenia rysunkowej dokumentacji inżynierskiej. Można w nim opracować wszelkiego typu dokumentację budowlaną (z rzutami, przekrojami, elewacjami i planami zagospodarowania terenu) oraz inną inżynierską (w tym mechaniczną, konstrukcyjną, instalacyjną, elektryczną, hydrauliczną). Wersja 3D łączy w sobie wysokiej jakości modelowanie z łatwym w użyciu rysowaniem 2D (jak w wersji Express). Rendering, ukrywanie linii niewidocznych, oświetlenie, rozkład cieni, tekstury proceduralne, wypełnienie gradientowe, to tylko niektóre cechy tej wersji programu.

Więcej o DesignCAD
AutoCAD LT PL

AutoCAD LT PL

Program AutoCAD LT usprawnia wszystkie etapy tworzenia rysunków 2D. Codzienna praca jest zdecydowanie łatwiejsza dzięki pełnej kompatybilności natywnych formatów plików DWG, funkcjom takim jak bloki dynamiczne i skalowanie opisów oraz udoskonaleniom wprowadzonym w funkcji tworzenia tabel i tekstu.

Więcej o AutoCAD LT PL
CAD Rysunek

CAD Rysunek

CAD Rysunek to nowoczesna, prosta w obsłudze aplikacja CAD, umożlwiająca tworzenie dwuwymiarowych rysunków technicznych. Zawiera zgodne z normowymi wymogami biblioteki symboli stosowanych w projektach instalacji elektrycznych, centralnego ogrzewania, wodociągowych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych oraz alarmowych.

Więcej o CAD Rysunek
Beton 4

Beton 4

Beton 4 jest znanym, i od ponad dwudziestu lat stosowanym, programem wspomagającym prace laboratorium nowoczesnej wytwórni betonowej. Służy do projektowania betonów, z uwzględnieniem wymogów określonych w PN-EN 206-1: Beton. Wymagania, właściwości, produkcja i zgodność, oraz do konstruowania i optymalizacji składu stosu okruchowego kruszyw.

Więcej o Beton 4
Kanał RSS

Lokalizacja

Dane kontaktowe

BUTORG SP. Z O. O.
54-134 Wrocław, ul. Bednarska 11c
tel. 71 353 87 10-12, fax: 71 353 87 13
tel. kom. 501 38 66 55
e-mail: biuro@butorg.pl

Informacje dodatkowe

Bank: PKO BP SA
87 1020 1853 0000 9502 0326 5303
NIP: 894-300-30-68
KRS: 0000364360