AutoCAD LT PL

AutoCAD LT PL

Program AutoCAD LT usprawnia wszystkie etapy tworzenia rysunków 2D. Codzienna praca jest zdecydowanie łatwiejsza dzięki pełnej kompatybilności natywnych formatów plików DWG, funkcjom takim jak bloki dynamiczne i skalowanie opisów oraz udoskonaleniom wprowadzonym w funkcji tworzenia tabel i tekstu.

Zamów AutoCAD LT PL

Opis produktu

Narzędzia kreślarskie
Różnorodne ulepszenia gwarantują, że rutynowe i czasochłonne zadania nie będą spowalniać Twoich projektów.

 • Wstążka

Interfejs wstążki podnosi ogólną wydajność kreślenia poprzez zmniejszenie liczby czynności, które musisz wykonać, aby dostać się do danego polecenia. Interfejs wstążki pokazuje opcje poleceń w niewielkim formacie wizualnym, zapewniając szybki dostęp do poleceń, potrzebnych w danej chwili.

 • Przeglądarka menu

Przeglądanie i praca z kilkoma plikami nie jest już nużąca i czasochłonna. Nowy interfejs przeglądarki menu pozwala przeglądać pliki i sprawdzać miniatury obrazów oraz dostarcza szczegółowych informacji o rozmiarze pliku i jego autorze. Ponadto można sortować ostatnio używane pliki wg nazwy, daty lub tytułu.

 • Okno dialogowe warstw

Nowe okno dialogowe warstw przyśpiesza tworzenie i edycję właściwości warstw. Ponadto redukuje prawdopodobieństwo popełnienia błędu przez użytkownika. Zmiany wprowadzane w oknie dialogowym są natychmiast wprowadzane na rysunku. Manipulowanie oknem dialogowym jest łatwiejsze, a rozmiar kolumn w oknie można zmieniać indywidualnie tak, aby zawartość kolumny lub jej tytuł nie zostały obcięte. Można wstawiać poszczególne kolumny, aby przesuwać pozostałe i umieszczać w nich odniesienia do wstawionej kolumny, np. nazwę warstwy.

 • Szybkie właściwości

Menu szybkich właściwości, które można łatwo dostosować do swoich potrzeb, podnosi wydajność pracy, zmniejszając liczbę czynności potrzebnych do wykonania, aby dotrzeć do informacji o danych właściwościach. Informacje są podane w optymalny sposób dla projektanta i danego projektu.

 • Szybki podgląd

Opcja szybkiego podglądu pokazuje miniatury zamiast nazw plików, co przyśpiesza otwarcie właściwego rysunku i makiety.

Współdzielenie danych
Skorzystaj z szybkiej i bezpiecznej opcji współpracy pomiędzy członkami zespołu bez względu na to, gdzie znajdują się w danej chwili.

 • Publikowanie inteligentnych danych projektowych

Technologia DWF umożliwia publikowanie inteligentnych danych projektowych, pozwalając zaoszczędzić czas i ułatwiając współpracę w zespole. Format pliku DWF jest dziesięciokrotnie mniejszy niż inne formaty, co ułatwia i przyspiesza wymianę informacji o projekcie. Ponadto format ten zapewnia bezpieczeństwo i wydajność współdzielenia się danymi na każdym etapie projektu.

 • Odczyt/Zapis w poprzednich wersjach AutoCAD

Możliwość zapisu we wcześniejszych wersjach AutoCAD pozwala na współpracę z użytkownikami korzystającymi ze starszych wersji programu.

 • Eksport plików w formacie PDF

Klienci, którzy posiadają Adobe PDF mogą otrzymać do wglądu i wydrukować Twoje projekty.

 • Przegląd i oznaczanie projektów

Możliwość łatwej koordynacji projektu podczas sprawdzania - wersję papierową zastępuje elektroniczna. Funkcja przeglądu i konwersji zwrotnej w oprogramowaniu AutodeskŽ Design Review jest bezpłatna*. Przed wysłaniem oznacz rysunki komentarzami, szkicami, wymiarami, tekstem i znakami. Przepływ informacji jest usprawniony. Program gwarantuje wierność informacji oraz zakończenie projektów w krótszym czasie

Drukowanie
Zaoszczędzony na drukowaniu czas możesz poświęcić projektowaniu.

 • Dostęp do często używanych kontrolek drukowania

W jednym oknie dialogowym zebrane są najczęściej używane kontrolki drukowania. Zobacz pełen podgląd korzystając z udoskonalonego interfejsu drukowania - możesz zobaczyć, jak będzie wyglądał rysunek po wydrukowaniu.

 • Krótszy czas oczekiwania

Więcej czasu na kreślenie i krótszy czas oczekiwania na wydruki. Możliwość drukowania w tle pozwala na kontynuację pracy w edytorze rysunku podczas drukowania.

 • Wyskakujące okna drukowania

Po zakończeniu drukowania na ekranie pojawia się powiadomienie o zakończeniu pracy.

Kanał RSS

Lokalizacja

Dane kontaktowe

BUTORG SP. Z O. O.
54-134 Wrocław, ul. Bednarska 11c
tel. 71 353 87 10-12, fax: 71 353 87 13
tel. kom. 501 38 66 55
e-mail: biuro@butorg.pl

Informacje dodatkowe

Bank: PKO BP SA
87 1020 1853 0000 9502 0326 5303
NIP: 894-300-30-68
KRS: 0000364360