TurboCAD Deluxe PL

TurboCAD Deluxe PL

TurboCAD jest programem do komputerowego wspomagania projektowania 2D zintegrowany z modelowaniem bryłowym i renderingiem 3D,z własnościami materiałowymi oraz oświetleniem (LightWorks 7.5). Znajduje zastosowanie w projektowaniu budowlanym, mechanicznym, konstrukcyjnym.

Zamów TurboCAD Deluxe PL

Opis produktu

TurboCAD Deluxe ma niemal nieograniczone możliwości projektowania. 250 profesjonalnych poleceń 2D/3D pozwala szybko stworzyć dowolną dokumentację techniczną, np. projekt domu, lub ciekawą ilustrację artystyczną.

TurboCAD Deluxe to doskonały sposób na zrealizowanie Twojego projektu i zaprezentowanie jego idei w pełni fotorealistycznym trybie przestrzennym. Program przeznaczony jest do precyzyjnego projektowania i jednocześnie prosty w obsłudze. TurboCAD może być przydatny w każdej branży: budowlanej, mechanicznej, konstrukcjach drewnianych i stolarstwie, biżuterii, przy modelowaniu wzorów tkanin, płytek ceramicznych, witraży, zagospodarowaniu ogrodów a także.... do projektowania modeli zabawek, samolotów i okrętów.

Zaczynamy
TurboCAD pomaga w określeniu początkowych ustawień wielkości rysunku, skali i wszystkich pozostałych parametrów realizowanych "krok-po-kroku" w specjalnym kreatorze. Przy jego pomocy możesz w szybko utworzyć odpowiadający Twoim potrzebom szablon rysunku, zawierający rozmiar, orientację, jednostki miary, dokładność i skalę wydruku.

  • Prezentacja
    Zbadaj nowe możliwości renderingu i fotograficznej, realistycznej wizualizacji - uzyskasz najwyższej jakości obrazy wektorowe do zamieszczenia także w sieci www, wydruku i dokumentacji.
  • Masz dostęp do ogromnej listy stylów pędzla.
  • Właściwości kreskowania (malowania) określane są w Edytorze. Możesz w nim m.in. osadzać fotografie i inne elementy graficzne tak aby bezpośrednio znalazły się w projekcie.
  • Wykorzystaj wypełnienie gradientowe aby uzyskać efekt zmiany tonacji od jasnej do ciemnej promieniowo, liniowo, w kształcie rombu lub wzdłuż określonej ścieżki.
  • Wybierz spośród kilku dostępnych typów oświetlenia rysunku 3D aby uzyskać specjalne efekty! Zdefiniuj parametry światła i cienia kilku realistycznych źródeł światła, włączając światło otoczenia, oświetlenie punktowe i kierunkowe i inne efekty świetlne i obejrzyj model z dowolnego oddalenia i pod dowolnym kątem.
  • Wybierz odpowiedni tryb renderingu aby uzyskać oczekiwany wygląd projektowanych obiektów. Do wyboru jest: tryb siatkowy (z wyświetleniem wszystkich linii, także tych które w rzeczywistych obiektach są niewidoczne),linie ukryte (wyświetlane są tylko linie widziane przez obserwatora),szkic renderingu (szybki podgląd),jakościowy rendering (końcowy rezultat np. do publikacji).
Kanał RSS

Lokalizacja

Dane kontaktowe

BUTORG
54-134 Wrocław, ul. Bednarska 11c
tel. 71 353 87 11, fax: 71 353 87 12
tel. kom. 509 15 31 65, 501 38 66 55
e-mail: biuro@butorg.pl

Informacje dodatkowe

Bank: PKO BP SA (Inteligo)
50 1020 5558 1111 1018 0430 0062
NIP: 894-004-55-11
REGON: 931621320